Waardevol Beemster op ons plein

17-11-2018
Tekenen op een bus?
 
Kinderen van onze school konden op vrijdagmiddag 16 november na schooltijd tekenen op de tourbus van Waardevol Beemster.
Ook onze school onderkent het belang van Waardevol Beemster, een initiatief van inwoners van de Beemster het waardevolle van de Beemster in beeld brengt en de unieke identiteit waarborgt voor de toekomst. De kinderen hebben ansichtkaarten ontvangen waarop ze het waardevolle van de Beemster kunnen tekenen. Vervolgens staat er ook in ons prachtige brede schoolgebouw een brievenbus waar de inzendingen in gestopt kunnen worden.

Ouders aan het woord

"Fijn dat je 's morgens altijd wordt begroet door iemand van het team."

"Als je wilt kun je heel makkelijk iets bespreken met de leerkracht of directie. Ze maken altijd tijd voor je. Dat komt ook omdat er nog altijd de sfeer van een dorpsschool is. Dat vind ik fijn."