Waardevol Beemster op ons plein

17-11-2018
Tekenen op een bus?
 
Kinderen van onze school konden op vrijdagmiddag 16 november na schooltijd tekenen op de tourbus van Waardevol Beemster.
Ook onze school onderkent het belang van Waardevol Beemster, een initiatief van inwoners van de Beemster het waardevolle van de Beemster in beeld brengt en de unieke identiteit waarborgt voor de toekomst. De kinderen hebben ansichtkaarten ontvangen waarop ze het waardevolle van de Beemster kunnen tekenen. Vervolgens staat er ook in ons prachtige brede schoolgebouw een brievenbus waar de inzendingen in gestopt kunnen worden.

Ouders aan het woord

"Ik breng mijn kind elke dag met veel vertrouwen naar school, omdat zij zich daar veilig en welkom voelt."

"Via het Ouderportaal worden wij als ouder erg goed op de hoogte gehouden. Er wordt goed geanticipeerd op problemen en ik voorzie een mooie tijd voor mijn kind. Tevens vind ik het gebruik van de methode Vreedzame School een goede keuze."